top of page

YOGA flow therapy

Rebecca

"Během našeho pobytu na Kajmanských ostrovech jsme si Kristýnu vybrali pro soukromou hodinu jógy na pláži při západu slunce. Nelitovali jsme, bylo to naprosto skvělé a co je na tom nejlepší, Kristýna mě inspirovala k tomu, abych se zase vrátila k józe." 

Gabriela: 

"Poprvé jsem Kristý poznala na kurzu hormonální jógy. Do té doby jsem byla jógou nepolíbená . Vše bylo krásně připravené a provedla mě kruzem, který mi změnil život k lepšímu. Byla jsem i na jejím jógovém pobytu a bylo to po všech stránkách dokonalé. Kristý dokáže dokonale uklidnit a nabudit zároveň. Její hlas se stane Vaší oázou." 

Tereza Š.

"Díky józe s Kristýnou jsem jógu začala chápat jako životní styl, nikoli jako 60ti minutové časové okno párkrát do týdne. Kristýna ve Vás vyvolá pocit klidu a bezpečí, provede Vás Vaší praxí, díky níž získáte sílu a stabilitu do dalších dní. Měla jsem možnost zůčastnit se skupinových i soukromých lekcí, seminářů i víkend, které Kristýna pořádá a vždy jsem se cítila vyjímečně a obohaceně o spousty zážitků a nových informací." 

Michal M. 

"Několik let pravidelně cvičím, abych zmírnil problémy se zády a celkově zlepšil svoje zdraví. Až na hodinách jógy v Yoga Flow Therapy s Kristýnou jsem pochopil jak je důležitý vnitřní klid, správné dýchání a méně urputnosti při cvičení."

Tereza Č. 

"Kristýna je jednou z nejlepších lektorek jógy, které znám. Má perfektní schopnost nacítit se na energii skupiny a zvolit náročnější nebo více odpočinkovou hodinu. V jejím vedení lekce je znát zahraniční zkušenost. Samozřejmostí pro ni je individuální přístup ke každému. Z její jógové praxe odcházím vždy odpočatá a s dobrou náladou." 

Jan

"Když jsem absolvoval první skupinovou lekci s Kristýnou, měl jsem s jógou téměř nulové zkušenosti. Užil jsem si to, vrátil jsem se a dokonce jsem absolvoval i soukromé lekce. Nejvíce si cením toho, jak mi její hlas a tón skvěle pomáhají odpojit se od hektického pracovní prostředí a jak respektuje mé vlastní omezení nebo náladu dne. Jejími hodinami mě dokáže mě vzít na klidnou cestu“.

Blue_orange_final_foto_feb_2023.jpg
BO_bojovnik.jpg
bottom of page