top of page

YOGA flow therapy

Gabriela: 

"Poprvé jsem Kristý poznala na kurzu hormonální jógy. Do té doby jsem byla jógou nepolíbená . Vše bylo krásně připravené a provedla mě kruzem, který mi změnil život k lepšímu. Byla jsem i na jejím jógovém pobytu a bylo to po všech stránkách dokonalé. Kristý dokáže dokonale uklidnit a nabudit zároveň. Její hlas se stane Vaší oázou." 

Tereza Š.

"Díky józe s Kristýnou jsem jógu začala chápat jako životní styl, nikoli jako 60ti minutové časové okno párkrát do týdne. Kristýna ve Vás vyvolá pocit klidu a bezpečí, provede Vás Vaší praxí, díky níž získáte sílu a stabilitu do dalších dní. Měla jsem možnost zůčastnit se skupinových i soukromých lekcí, seminářů i víkend, které Kristýna pořádá a vždy jsem se cítila vyjímečně a obohaceně o spousty zážitků a nových informací." 

Michal M. 

"Několik let pravidelně cvičím, abych zmírnil problémy se zády a celkově zlepšil svoje zdraví. Až na hodinách jógy v Yoga Flow Therapy s Kristýnou jsem pochopil jak je důležitý vnitřní klid, správné dýchání a méně urputnosti při cvičení."

Tereza Č. 

"Kristýna je jednou z nejlepších lektorek jógy, které znám. Má perfektní schopnost nacítit se na energii skupiny a zvolit náročnější nebo více odpočinkovou hodinu. V jejím vedení lekce je znát zahraniční zkušenost. Samozřejmostí pro ni je individuální přístup ke každému. Z její jógové praxe odcházím vždy odpočatá a s dobrou náladou." 

Jan

"Když jsem absolvoval první skupinovou lekci s Kristýnou, měl jsem s jógou téměř nulové zkušenosti. Užil jsem si to, vrátil jsem se a dokonce jsem absolvoval i soukromé lekce. Nejvíce si cením toho, jak mi její hlas a tón skvěle pomáhají odpojit se od hektického pracovní prostředí a jak respektuje mé vlastní omezení nebo náladu dne. Jejími hodinami mě dokáže mě vzít na klidnou cestu“.

Blue_orange_final_foto_feb_2023.jpg
BO_bojovnik.jpg
bottom of page